Нижня білизна AcousmaПоказано з 1 по 29 із 29 (всього 1 сторінок)

Acousma – це найпопулярніший в своєму сегменті бренд жіночої нижньої білизни. Сьогодні складно зустріти жінку, яка цінує відмінну якість білизни за помірною ціною, і при цьому ніколи не чула про цей бренд.

Саме співвідношення ціни та якості, а також зручність і довговічність виробів, роблять нижню білизну Acousma (Акосма) особливою і такою популярною. Ми нерідко стикаємося з тим, що продавці консультанти в магазинах позиціонують Acousma як італійський або французький бренд нижньої білизни. Покупці ж охоче цьому вірять, тому що дивлячись на виріб і його якість складно подумати інакше. Уже багато років Acousma збирає тільки найкращі відгуки як від покупців, так і експертів ринку.

Насправді ТМ Acousma належить компанії з Китаю, яка, як і більшість китайських виробників, вважає за краще залишатися поза увагою кінцевих покупців. Саме тому ви не знайдете в інтернеті офіційного сайту, так само як і контактних даних, які часто вказують на бірках товару. У той же час, це не заважає виробникові виготовляти дійсно якісну продукцію, яка користується популярністю в десятках країн світу під різними брендами. Серед них, окрім Acousma, також не менш популярний бренд Balaloum (Балалум).

В інтернет магазині Ingrosso ви можете придбати нижню білизну Acousma в роздріб за найбільш вигідною ціною. Ми співпрацюємо безпосередньо з офіційним представником фірми Acousma в Україні, що дозволяє нам радувати вас низькою ціною і регулярними оновленнями асортименту.

Білизну фірми Acousma представлено виключно жіночою серією і включає в себе бюстгальтери, трусики і комплекти, які мають деякі істотні переваги.

  • Бюстгальтери Acousma відрізняються своєю зручністю. Виною всьому добре продумана форма чашки і якісний матеріал, тому купити бюстгальтер Acousma в якості повсякденної білизни - це ідеальне рішення.
  • Труси Акосма славляться своєю універсальністю. Їх відрізняють однотонні класичні кольори, які чудово поєднуються з будь-яким типом одягу. Крім того, ними легко доповнити улюблені бюстгальтер, об'єднавши білизну в комплект.
  • Комплекти Acousma - це найкраще поєднання практичності і елегантності . Ви не знайдете в колекції Акосма декоративних комплектів для окремих випадків. При цьому колекцію ніяк не можна назвати нудною, тому що вдале використання мереживної обробки робить комплект не тільки зручним, але і сексуальним.

Купити Acousma ви можете на нашому сайті, вибравши його з каталогу вище. А наші консультанти з радістю допоможуть вам визначитися з моделлю і розміром.