Блог
Дата: 05.12.2019 Просмотров: 13042 Комментарии 0
Как выбрать размер мужских трусов?

Подробнее

Дата: 27.09.2019 Просмотров: 34657 Комментарии 0
Чи можуть стринги заподіяти шкоду?

Краса вимагає жертв! Слова, які чують всі дівчатка, як тільки народилися на білий світ. Хлопчики подібну фразу почують за все життя, приблизно, пару-трійку разів. Ще б пак! Просто в їхньому гардеробі не так часто зустрінеш труси-стринги. Звичайно, завжди знайдуться виключення. Але все-таки стрінги - це хрест, який судилося нести саме жінкам. Розберемо міфи і страшилки, які пов'язані з трусиками стрінгами.

Подробнее

Дата: 02.08.2019 Просмотров: 25842 Комментарии 0
Чому корисно спати в піжамі?

За статистикою, тільки 40% жінок цілеспрямовано продумують свій гардероб для сну. Решта обходяться старими трикотажними футболками, комплектами з майки і трусів і навіть б/у речами своїх других половинок. І це при сьогоднішніх можливостях і пропозиціях модної індустрії в сфері нижньої білизни і домашнього одягу! Тому ми, інтернет-магазин Ingrosso, вважаємо своїм обов'язком почати неприкриту агітацію за піжами і нічні сорочки. Тим більше, це не тільки естетично. Вчені підтверджують користь носіння піжам для жіночого здоров'я.

Подробнее

Дата: 23.07.2019 Просмотров: 33191 Комментарии 0
Розміри бюстгальтерів різних країн і їх відповідність

Ви хоч раз стикалися з плутаниною в розмірах при купівлі ліфчика? Відмінності між таблицями розмірів бюстгальтерів різних країн іноді вводять в ступор навіть професіоналів, тому ми вирішили зробити для вас огляд-шпаргалку з детальними поясненнями. У статті ви дізнаєтеся чим відрізняються розміри бюстгальтерів в різних країнах, з чим пов'язані ці відмінності і як не заплутатися, вибираючи нижню білизну.

Подробнее

Дата: 20.06.2019 Просмотров: 9416 Комментарии 0
Як зберігати бюстгальтери?

А ви знаєте як правильно зберігати і складати бюстгальтери? Або зовсім вважаєте це питання неважливим? Якщо так, то абсолютно марно. Якщо складати бюстгальтер неправильно, то виріб буде зіпсовано. У цій статті ми розповімо про декілька способів правильного, а головне компактного складання білизни. Також ви дізнаєтеся якими способами можна зберігати ліфчики в шафі і зможете вибрати для себе найоптимальніший.

Подробнее

Дата: 13.06.2019 Просмотров: 15799 Комментарии 0
Як довго можна носити бюстгальтер?

Немає нічого ціннішого за здоров'я, недарма саме його бажають на кожне свято. Турбота про нього складається з важливих дрібниць - харчування, спорту і, звичайно, правильного носіння білизни. Саме про останнє і піде мова в нашій статті. Як довго можна носити спідню білизну і які можуть бути наслідки для жінок? Чи варто носити ліфчик вдома? б'ємося об заклад, ви не раз задавали собі ці питання. Ми спробували в одній статті зібрати відповіді на найактуальніші жіночі питання.

Подробнее

Показано з 1 по 6 із 77 (всього 13 сторінок)