Як довго можна носити бюстгальтер?

Дата: 13.06.2019 Просмотров: 12700 Комментарии: 0

Турбота про здоров'я першочергове завдання кожної жінки. Вона складається з багатьох аспектів - від занять спортом для підтримки тонусу тіла, до носіння «правильних» речей. Особливе місце у всьому цьому займає питання нижньої білизни, а саме як довго можна носити бюстгальтер. І воно абсолютно виправдане, сумна статистика поширення раку грудей у світі змушує уважно поставитися до аспекту нижньої білизни і її зручності. Як ви вже здогадалися, саме про це і піде мова в нашій статті.

Як довго можна ходити в бюстгальтері фото

Скільки часу можна носити бюстгальтер?

Багатьох жінок цікавить - чи можна постійно носити бюстгальтер? Маммологи у всьому світі неодноразово проводили ряд досліджень про шкоду бюстгальтера на молочні залози і здоров'я організму в цілому. Результатом став висновок - більше 12 годин носити ліф не рекомендується. А якщо білизна здавлює тіло (наприклад, ліфчик пуш ап або коректувальні вироби), то і того менше.

Дівчина на робочому місці відчуває втому фото

Ось чому не можна довго носити бюстгальтер:

  • В рази підвищується ймовірність захворіти на рак.
  • Вузькі бюстгальтери провокують застій лімфи, що негативно дається взнаки на жіночому здоров'ї. А в період годування дитини, це загрожує появою маститу.
  • Багато моделей сучасних бюстгальтерів надмірно тиснуть на лімфовузли і часто порушують кровообіг, що не є добре.

Тому запам'ятайте скільки годин можна носити ліфчик - не більш 12 і вам в ньому має бути зручно, оскільки найбільшої шкоди завдають ліфчики, які підібрані неправильно.

Дівчина розстібає бюстгальтер фото

Тепер перейдемо до вибору нижньої білизни для домашнього використання і для сну. Адже багато жінок не можуть відмовитися від ліфчика навіть в комфортних домашніх умовах або вночі.

Який бюстгальтер носити вдома?

Перш, ніж ми почнемо розглядати моделі білизни, хотілося б відповісти на інше важливе запитання - чи потрібно носити ліфчик вдома взагалі? Насправді відповідь елементарна - все залежить тільки від вас. В принципі бюстгальтер вдома не потрібен, груди мусять відпочивати. Але якщо ви з етичних або будь-яких інших міркувань не можете повністю відмовитися від цієї деталі гардероба вдома, то краще його замінити на більш зручні моделі.

Чи потрібно носити бюстгальтер вдома фото

Особливо цей момент - чи потрібно носити вдома ліфчик - актуальний для дівчат з великими грудьми. Тут вступають в силу міркування зручності, тому радимо замінити в домашніх умовах звичний бюстгальтер на м'який топ з натуральних дихаючих матеріалів. Такий виріб і підтримає груди і не завдасть незручностей.

Дівчатам з невеликими об'ємами, які не наважуються відмовитися від білизни вдома - чудово підійдуть також спортивні топи і більш жіночні бра без чашок і кісточок або бандо.

Але пам'ятайте, що незалежно від розміру в ліфчику спати не рекомендується, радимо відмовитися від білизни на цей час. Замініть ліф м'якою трикотажною маєчкою або топом.

Бюстгальтер під час сну фото

Тепер, дорогі жінки, ви знаєте чи можна носити бюстгальтер вдома і скільки часу взагалі рекомендується це робити. Слідкуйте за своїм здоров'ям і підбирайте якісну білизну.

Похожие статьи