Як зберігати бюстгальтери?

Дата: 20.06.2019 Просмотров: 7657 Комментарии: 0

Питанню ергономічного зберігання речей присвячений не один блог і написано безліч статей. Але тема як і раніше залишається актуальною, оскільки дотримання нехитрих правил зберігання набагато подовжує життя одягу і білизни. Особливо актуальним є питання - як правильно зберігати бюстгальтери, щоб уникнути деформації виробу, і заощадити місце в гардеробі. У цій статті ми розповімо, як зберігати бюстгальтери в шафі і як правильно складати ліфчики.

Як правильно зберігати бюстгальтери фото

Як правильно складати ліфчики?

Кожна жінка зобов'язана знати, що неправильно складений бюстгальтер - це практично зіпсований виріб. Якщо скласти ліфчик перегнувши посередині, а одну чашку вигнути і покласти в іншу, то на білизні обов'язково з'являться непривабливі заломи і «зморшки». Отже як же правильно складати бюстгальтери?

Правильніше за все складати бюстгальтери один в один у розправленому стані. Так ви економите місце і бережете вироби. Зберігаючи білизну таким способом ви можете легко дістати будь-який ліф, не торкаючись інших. Що стосується мереживних ліфів без чашок, то з ними проблем не виникає, вони деформації не піддаються, тому їх складати можна як вам зручно.

Як зручно зберігати ліфчики фото

Бюстгальтери з поролоновими або будь-якими іншими формованими чашками, іноді складають ще одним відносно безпечним способом, але користуватися ним слід акуратно. Вигинається виріб посередині в місці з'єднання чашок таким чином, щоб чашки лягали одна в іншу, але вигинати одну з них не довелося. Це досить популярний спосіб зберігання ліфчиків, хоча ми не рекомендуємо користуватися ним постійно.

Тепер поговоримо про те, як скласти бюстгальтери в шафі і правильно зберігати їх.

Як зберігати бюстгальтери?

З питанням «де зберігати ліфчики?» стикалася кожна жінка. Для правильного і зручного зберігання білизни в шафі існує кілька способів.

  • В ящику комода або шафи. Тільки не забувайте про те, як складати бюстгальтер, щоб не пошкодити виріб.
  • Придбайте органайзер для бюстгальтерів. Це практичний винахід, який чудово економить простір.

Організатор для зберігання бюстгальтерів фото

  • У підвісних системах зберігання. Такі додаткові полиці стануть в нагоді, якщо вам недостатньо наявних в гардеробі.
  • На спеціальних вішалках-плечиках. Це актуально для жінок, що мають окрему гардеробну або дуже просториу шафу, тому що такий спосіб зберігання вимагає багато вільного простору. Але варто пам'ятати, що з часом білизна почне розтягуватися.

Зберігання ліфчиків на вішалках фото

Тепер ви знаєте як зручно зберігати і як правильно складати ліфчики. Користуйтеся цією інформацією, а нижня білизна віддячить вам тривалим терміном служби.

Похожие статьи