Чи можуть стринги заподіяти шкоду?

Дата: 27.09.2019 Просмотров: 24485 Комментарии: 0

Два крихітних трикутника і пришиті до них дві нитки - ось приблизна конструкція звичайних стрингів. Так чому ж через таку крихітнуьдеталі в гардеробі ті ж самі жінки пускаються в довгі роз'яснення про те, як стрінги впливають на жіночий організм.

Найчастіше, пісня про них бере початок з того, наскільки вони шкідливі, якої згубної шкоди чинять на жіноче здоров'я. Але звернемося до логіки. Вітрини магазинів, інтернет магазин Ingrosso не виняток, рясніють всіляких комплектами з бюстгальтерів, і в половині випадків в компанію до них йдуть стрінги. Не проблема, знайти і моделі-одинаки. 

Як стринги впливають на жіночий організм фото Як стринги впливають на організм фото

Побоювання з розряду, чи правда що стрінги викликають рак, здаються надмірно перебільшеними. Адже якби це було так (а сучасна наука здатна зібрати достовірні дані про шкоду білизни) то Всесвітня організація з охорони здоров'я (ВОЗ) обов'язково влаштувала б гігантське попелище з цього предмету одягу.

Чи можна носити стрінги цілодобово?

Бажання жінок нести красу в цей світ зрозуміле, і стринги в якомусь сенсі цьому сприяють.

  • Стрінги непомітні під облягаючими вечірніми сукнями або спідницями з тонкої тканини;
  • Про яку шкоду можна говорити, якщо ця білизна стає цвяхом програми, яка передбачає інтимним моменти з коханим чоловіком;
  • Такі трусики дуже зручно надягати на пляж, тоді площа засмаглих частин тіла буде максимальною. 

Стрінги для пляжного відпочинку фото Купальник зі стрінгами фото

Але у всьому потрібна міра. При розумному об'єктивному підході до своєї зовнішності роздуми про те, як стрінги впливають на організм, не будуть вас сильно турбувати. Згадайте, в минулі століття відбілювання обличчя білилами на основі свинцю або поголені лоб і брови в Англії теж були писком моди.

Але відповімо на головне, мабуть, найбільш хвилююче питання: чи можна носити стрінги кожен день? Ми цього категорично не радимо. Кілька годин в день - чому ні? Але не цілодобово і тим більше під час нічного сну.

Міф 1. Не народиш, тому що стрінги носила.

Чи правда що стрінги викликають безпліддя? Нічого подібного. Прямого зв'язку між носінням цієї білизни і неможливістю зачати дитину не існує. А ось щоденне багатогодинне носіння подібної білизни абсолютно точно завдасть шкоди жіночому здоров'ю в сфері гінекології.

Вузькі тасьми провокують природні виділення жіночого організму, зростає ризик виникнення інфекцій та шкідливих бактерій. Порушення мікрофлори, в свою чергу, призводить до молочниці або навіть бактеріального вагінозу.

Чи можна носити стрінги кожен день фото

Останнє особливо небезпечно для жінок, які чекають дитину. Тому питання, чи можна носити стрінги при вагітності, кожен вирішує сам. Але, повторюємо, ризик заробити гінекологічну болячку зростає в рази.

Міф 2. Стрінги та гігієна - речі несумісні

Впізнавана тонюсенькая смужка цих трусиків приховує велику небезпеку. Мало, хто про це замислюється, але подивіться на стринги з фізіологічної боку. Бактерії з ануса по цій нитці з легкістю прослизають до зовнішніх статевих органів. Ось чому стринги негігієнічно носити постійно. Одягаючи їх, обов'язково використовуйте щоденну гінекологічну прокладку.

Міф 3. Всі стринги натирають і тиснуть

Трусики, що занадто щільно сидять та врізаються в шкіру, перешкоджають нормальному потовиділенню і кровотоку. Чому стринги шкідливі, особливо, якщо вони з синтетики? Щільні лещата зі штучної тканини натирають подвійно і можуть призводити до розриву шкіри в промежині і сідницях. 

Чи можна носити стрінги фото

Уникнути цих проблем можливо, якщо купувати білизну нормального розміру і виготовлену з натуральних тканин - бавовна, шовк. Інтернет магазин нижньої білизни Ingrosso пропонує найрізноманітніші варіації трусиків-стрінгів, незмінно одне - їхня якість та стиль.