Нижня білизна DoreaПоказано з 1 по 24 із 24 (всього 1 сторінок)

У якого виробника найнадійніше замовити чоловічий трикотаж? На яких постачальників варто звернути увагу в першу чергу і без побоювання купити майки та футболки?

Туреччина - королева текстилю та чоловічого і жіночого трикотажу, масово поставляє на експорт свої товари по всьому світу. "Made in Turkey" на бирці вироби вже є свого родупоказником еталона якості.

Футболки та майки Dorea фото

З Туреччини з любов'ю, але тільки для чоловіків

Dorea - це бренд турецького походження, виник відносно нещодавно, але вже чітко окреслив своє становище на ринку. На відміну від багатьох товарних знаків він не розширює свій асортимент, а повністю абстрагується в своїй ніші - чоловічого трикотажу.

У цій компанії ви не зможете замовити і купити чоловічі шорти або штани, цей виробник відшиває виключно:

  • майки під сорочки;
  • натільні чоловічі футболки dorea;
  • лонгсліви.

Причому кожен виріб є зразком якості, комфорту в щоденному використанні. Виробництво білизни в Туреччині зобов'язує dorea активно впроваджувати технології безшовного з'єднання. Це забезпечує естетичність майок під основним гардеробом - сорочками, светрами, кардіганами. Бічний шов у білизни dorea відсутній, а це означає, що натільна футболка фе буде помітна під одягом, як їй і належить.

Покупці відзначають, що замовляючи за свою далеко не високу ціну, очікують побачити тонкий матеріал, не стійкий до частого прання. Однак турецький виробник, навпаки, спеціалізується на бавовні середньої щільності. Майки dorea:

  • чудово тримають форму навіть при щоденному використанні;
  • переносять багаторазові прання у режимі 40 градусів;
  • не линяють;
  • не потребують прасування праскою;
  • мають високу гігроскопічність, добре проводять повітря;
  • ціна співвідноситься з якістю футболок dorea.

Вироби Dorea - класика нижньої білизни

Під їх логотипом неможливо замовити трикотаж, наприклад, в спортивному стилі. Бренд пропонує купити тільки класику і нічого більше. Проте базових моделей у виробника з Туреччини можна купити велику різноманітність. Будь-які види вирізів, довжина рукавів, на лямках, широким плечовим зрізом ...

Логічно, що класичний стиль пропонує мінімалістичний кольоровий ряд, тобто купити ви зможете, скоріше, базові кольори: білий, чорний, сірий, темно-синій.

Ми з упевненістю пропонуємо замовити чоловічу нижню білизну Dorea в інтернет магазині Ingrosso. Якість виробів чудова, а ціна ще привабливіша. Такий бренд не розчаровує, тому клієнти, які вже встигли його випробувати, повертаються до нього знову і знову.