Нижня білизна DoreanseПоказано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

У тому, що турецькі виробники справедливо вважаються одними зі світових лідерів в текстильній промисловості, і зокрема в сфері нижньої білизни, ні у кого не виникає сумнівів. Але навіть серед турецьких брендів є ті, які дуже виділяються на тлі величезного текстильного ринку. Одним з таких брендів безумовно є Doreanse Underwear (Дореанс).

Історія компанія ASRY Textile, якій належить бренд Doreanse, бере свій початок в 2004 р За турецьким мірками це досить молода компанія, яка, однак, дуже швидко вибилася в лідери.

На сьогоднішній день нижню білизну Doreanse можна купити на всіх континентах. Щорічно в магазини у всьому світі надходить більше 2,5 млн. одиниць нижньої білизни, серед яких:

  • чоловіча білизна;
  • жіноча білизна;
  • одяг для дому;
  • піжами;
  • термобілизна та багато іншого.

Нижня білизна Doreanse фото

У чому ж секрет успіху білизни Doreanse?

Якщо ви хоч раз тримали в руках нижню білизну Doreanse, то ви вже знаєте відповідь на це питання. Висока якість у кожній деталі! Починаючи з матеріалу і закінчуючи кожним стібком - все це виглядає дійсно бездоганно. А з огляду на те, що купити Doreanse можна за цілком демократичними ціна, подібний перфекціонізм і увагу до деталей вражають.

Ще однією відмінною рисою Doreanse є дизайн. Це виробник, який не боїться експериментів з кольором і фасоном. Саме тому чоловіча і жіноча нижня білизна Doreanse - це завжди модно і актуально.

Окремо варто відзначити лінію чоловічої білизни, а саме чоловічі труси. В асортименті бренду ви не зустрінете нудних одноманітних моделей. Це завжди стильні рішення, які включають в себе не тільки звичні нам боксери і сліпи, але також і чоловічі стрінги, труси танга, хіпси та ін. В Україні рідко можна зустріти бренд з таким різноманіттям моделей чоловічих трусів і настільки популярний серед чоловіків, як Doreanse.

Жіноча колекція не поступається чоловічий своїм різноманіттям. Це жіночі труси, майки, футболки, бюстгальтери. Але особливо варто відзначити лінію жіночих боді, які відрізняються чудовим дизайном і доступною ціною, за що і отримують тільки кращі відгуки від задоволених покупців.

В інтернет магазині Ingrosso ви знайдете тільки найактуальніші і затребувані моделі з колекції нижньої білизни Doreanse (Туреччина), а наші консультанти з радістю допоможуть вам з вибором.

Варто вам відкрити для себе нижню білизну Doreanse і ви залишитеся його шанувальником на все життя.