Нижня білизна OzkanПоказано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Ozkan Underwear – це один з лідерів текстильної промисловості Туреччини. Величезна компанія, що була заснована в 1978 р в м Стамбулі. Одна з головних особливостей бренду - це повний цикл виробництва. На площі понад 16 000 кв. м. налагоджено власне виробництво пряжі і тканини, що забезпечує контроль якості нижньої білизни на всіх стадіях її виробництва.

Приміщення фабрики Ozkan фото

За більш ніж 40 років на ринку, компанія досягла колосальних успіхів, постійно впроваджуючи нові технології. А кожна колекція нижньої білизни та одягу для дому не тільки тішить демократичною ціною, але і завжди відповідає сучасним модним тенденціям.

Купити продукцію ТМ Ozkan можна на всіх континентах. Величезним попитом білизна Ozkan (Озкан) користується і в Україні, завоювавши довіру покупців бездоганною якістю і довговічністю.

На сторінках нашого інтернет магазину Ingrosso ви знайдете найцікавіші і популярні моделі:

  • боді;
  • футболок і майок;
  • термобілизни;
  • одягу для дому.

Ми з упевненістю можемо заявити, що турецький трикотаж Ozkan заслуговує місце на полицях вашого гардеробу. Купити вподобані моделі ви можете всього у кілька кліків, а для вашої зручності на сайті розміщена детальна розмірна сітка і онлайн консультант, який з радістю допоможе з вибором.

Рекомендуємо також подивитися на магію створення нижньої білизни Ozkan в офіційному промо ролику нашого партнера.