SALE


SALE

Показано з 1 по 16 із 16 (всього 1 сторінок)

Розпродаж нижньої білизни

Нижня білизна зі знижкою - це завжди приємна тема для розмови. Ну хто з нас не любить знижки і можливість добре заощадити на покупках? А якщо вдається за вигідною ціною придбати дійсно якісну річ - це стає справжнім предметом гордості і тривалих розмов із друзями.

Але звідки ж беруться такі знижки на нижню білизну? - запитаєте ви. Як ціни можуть опускатися більше, ніж на 50%, не розорюючи при цьому магазин. Причин цьому може бути безліч, але ми виділимо лише основні з них.

  1. Ціна на продукцію спочатку була завищена. Це один з найпопулярніших сьогодні маркетингових прийомів, який фактично не дає ніякої знижки, але дозволяє робити ефектні цінники з написами «-70%», «-80%» і т.д.
  2. Сезонні знижки. По закінченню сезону, перед магазинами завжди постає вибір: або «консервувати» залишки продукції на складах і нести витрати по зберіганню, або запропонувати покупцям ціну трохи нижче собівартості і таким чином допродати колекцію. Як правило, магазини віддають перевагу знижкам.
  3. Незатребувані різновиди товару. Це один з найпоширеніших типів знижок, з яким ви напевно не раз стикалися. Особливо йому раді власники найменших або навпаки, найбільших розмірів. У будь-якій, навіть найбільш затребуваній колекції, завжди окремі розміри або кольору користуються меншим попитом, в результаті залишаються і потрапляють в розпродаж.

Це основні типи знижок, які найчастіше можна зустріти в магазинах. Розпродаж інтернет магазину Ingrosso, яку ви бачите в цьому розділі сайту, відноситься як правило до третього типу.

Розпродаж нижньої білизни - інтернет магазин Ingrosso

Якщо в моделі нижньої білизни залишаються останні 1-2 розміри або кольори, вони автоматично потрапляють в розпродаж. Ми не практикуємо штучне завищення цін, тому ви не зустрінете в нашому магазині нижню білизну, знижки на яку перевищують 30-40%. При цьому, якщо вам пощастить і саме ваш розмір залишиться останнім в колекції, то це чудова можливість добряче заощадити.

Знижки поширюються на весь асортимент нашого інтернет магазину, тому крім нижньої білизни, нерідко також буває розпродаж піжам, одягу для дому, купальників і ін.

Щоб уточнити наявність цікавить розміру, ви завжди можете зв'язатися з нашими консультантами в чаті на сайті або по телефону. Економте разом з Ingrosso!

Гарних вам покупок!