Персональний стиліст


Ми допоможемо підібрати саме те, що Вам потрібно!

Плануєте відвідати довгоочікувану вечірку, готуєтеся до важливої в Вашому житті події або просто вирішили створити в своєму гардеробі кілька нових образів? Наші фахівці із задоволенням вам в цьому допоможуть!

Якщо Вам складно зробити вибір білизни, що ідеально підыйде під нове плаття, ми зробимо це за Вас. Вам лише необхідно вказати розміри і параметри Вашого тіла, коротко описати або прикріпити зображення вибраного наряду і трохи почекати. Протягом 24 годин ми підберемо білизну спеціально для Вас.

Персональний стиліст це:

  1. Абсолютно безкоштовно! Ми робимо свою роботу із задоволенням і не вимагаємо за це гроші.
  2. Ніяких зобов'язань. Замовляючи послугу «Персональний стиліст», Ви не зобов'язані купувати запропоновані моделі білизни. Скористатися рекомендаціями стиліста чи ні - вирішувати тільки Вам.
  3. Швидко і зручно. Немає необхідності довго і болісно робити вибір з десятків моделей. Ми підберемо для Вас кілька варіантів на вибір, які максимально відповідають зазначеним критеріям як по дизайну, так і розміру.

ПІБ

* E-mail

Опишіть обраний Вами наряд (колір, декольте, відкриті / закриті плечі і т.д.). По можливості, залиште посилання на зображення.

Яку білизну Ви б хотіли підібрати? (Комплект білизни, бюстгальтер, трусики, піжаму на вечірку і т.д.)

Чи потрібна корекція фігури? Якщо так, вкажіть ділянки тіла, які Ви б хотіли підкоригувати. (Наприклад, підтягнути сідниці, приховати живіт і т.д.)

Вкажіть Ваші параметри (розмір одягу, об'єм стегон, об'єм та розмір грудей і т.д.)

Перейти до перегляду нижньої білизни в нашому інтернет-магазині